top of page
  • Zdjęcie autoraArtur

GOŚCINNE WYSTĘPY

Dawno mnie nie było, co nie znaczy, że nic się nie dzieje, wręcz przeciwnie - dzieje się mnóstwo, ale o tym innym razem ;)

Wszyscy mamy już dość izolacji i pandemicznyh obostrzeń, restauracje, te które jeszcze istnieją ledwo zipiąc, oczekują na zdjęcie obostrzeń, artyści w progach startowych mają nadzieję ruszyć na kolejny podbój scen śmiejąc się, że trzeba sie będzie uczyć wszystkiego od nowa. Sam się zastanawiam czy potrafię jeszcze grać, choć w zasadzie codziennie trzymam w ręku gitarę. Ale to jednak tylko "brzdękanie" w domowym zaciszu.

W tym tak zwanym międzyczasie, zostałem jednym z prowadzących zajęcia w kulinarnym studio Przystanek 11 w Zabrzu, co więcej, jestem już po pierwszych warsztatach przeprowadzonych wprawdzie w ostrym reżimie sanitarnym, ale za to z uśmiechem i mnóstwem dobrej energii. Steki, to temat wdzięczny, popularny i bardzo rozległy, cieszę się, że mogłem podzielić się wiedzą z uczestnikami, którzy stawili się w komplecie, tym razem w bardzo męskim gronie, choć upiększyły to grono dwie przemiłe panie. Wiem, że na pewno spotkamy się kolejny raz, także jeśli komuś zabrakło miejsca we wtorek, jest szansa na kolejny termin. Dziękuję gospodyni tego miejsca - Danusi za zaproszenie i ogólnie za stworzenie tak fajnego miejsca na kulinarnej mapie Śląska. Czuć w nim luźną, rodzinną atmosferę oraz miłość do kuchni. Do zobaczenia niebawem :)

www.przystanek11.pl

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page